نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
  1. Top | #1

برای تنظیم این قسمت به کنترل پنل خود و ویرایش اطلاعات بروید و فیلد جمله ای زیبا را پر کنید
    عنوان کاربر
    پشتیبان و حل مشکلات سایت و کاربران
    میانگین پست
    0.01
    شماره عضویت
    1
    ساز من
    گیتار
    تخصص من
    پشتیبانی سایت و کاربران
    3,101 بار تشکر ازشما
    "

اطلاعیه جدید رعایت قوانین

درود ،
    ضمن عرض سلام خدمت همه کاربران و مدیران و اعضاء کانون
    به اطلاع میرساند ، حسب دستور مدیر کل کانون و انجمن نوازندگان ، هر گونه ارسالهای بی مورد و حاشیه ساز و توهین و تحقیر و دخالت در امور دیگران ممنوع میباشد .

درج مطالب سایر سایتها و اشاره به مطالب و حاشیه های افرادی که در این سایت حضور ندارند ممنوع میباشد .

تبلیغات برای شرکت ها و فروشندگان لوازم موسیقی ممنوع میباشد برای تبلیغات با بنده تماس بگیرید .

تلاش برای تخریب و تضعیف کاربران و دیگر مراجع ممنوع میباشد برای ارائه اموزش و مطالب سعی شود از دانش و اگاهی های شخصی و فردی استفاده شود .

با تصمیم مدیریت کانون هر گونه اختلال و حاشیه سازی و درگیریهای کاربران با محرومیت شدیدی مواجه خواهد شد .

از مدیران و کاربران عزیز تقاضای همکاری داریم .

هر گونه مطالب مغایر با قوانین و حاشیه سازی سریعا آرشیو شود و یا در صورت عدم عدم دسترسی از کلید گزارش استفاده نمایید تا در اسرع وقت بنده شخصا رسیدگی نمایم .

هر گونه انتقاد و شکایت از کاربران و مدیران را گزارش نمایید ، قبل از پاسخ و رسیدگی هیچ گونه اقدامی نکنید ، و منتظر اقدامات ما باشید .

کلیه مدیران نیز موظف هستند در صورت مشاهده تخلفات و مطالب مغایر با قوانین بدون هیچ پاسخی مطالب را آرشیو نمایند و مراتب را گزارش بدهند . به هیچ عنوان اقدام و پاسخی در این موارد ندهید .

به هیچ وجه با مدیران و یا کاربران در بحثها تا حد حاشیه پیش نروید ، در صورتی که تاپیک و موضوع شما دچار حاشیه از طرف کاربر یا مدیر و یا مسئولی میشود گزارش نمایید قطعا رسیدگی میشود .

درج امضاء های کنایه آمیز و یا صحبتهای کنایه آمیز و توهین و بی احترامی در امضاء ها و یا تاپیک ها ممنوع بوده و بدون اطلاع حذف و در صورت تکرار تذکر و اخطار سیستمی دریافت خواهید نمود .

برای حفظ نظم و آرامش در انجمنها با مدیران و ناظمان همکاری مایید .

هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد و شکایات خود را شخصا برای بنده ارسال نمایید .

با سپاس ،
    روابط عمومی انجمن نوازندگان کیبورد
    ی . فائقی

[تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

2. کاربر گرامی admin عزیز ،11 نفر از این پست شما تشکر کرده اند

arman82 (7 اسفند 1395), gd510 (9 اسفند 1395), Majid aghili (16 دی 1396), MD-SHIRAZI (15 دی 1396), re80 (15 دی 1396), فرشاد حسینی (19 خرداد 1396), کازرونی (4 مرداد 1395), محمد ودیعتی (7 اسفند 1395), محمدرضا حسینی<معراج> (7 اسفند 1395), الهه السادات (7 اسفند 1395), عمو فرخ (8 اسفند 1395)

3. Top | #2

برای موفقیت در هر کاری باید تلاش کرد ، تضعیف و تخریب و توهین باعث موفقیت حریف خواهد شد.
    عنوان کاربر
    بنیانگذار انجمن نوازندگان کیبورد
    میانگین پست
    0.12
    شماره عضویت
    52
    نام من
    علی محمدی
    ساز من
    کیبرد pa4x
    تاريخ تولد
    شهریور 1351
    من امروز
    در خدمتم
    تخصص من
    خدمات
    25,982 بار تشکر ازشما
    "
    با سلام

کاربران و مدیران و اعضاء محترم توجه داشته باشند که در ارسال موضوعات و فعالیت ها و بخشهای محتلف سایت با پرسنل جدید انجمن و کانون نوازندگان کیبورد همکاری های لازم را داشته باشید .

به زودی پرسنل جدید اداری به جمع ما اضافه خواهند شد .

4. کاربر گرامی علی محمدی عزیز ،7 نفر از این پست شما تشکر کرده اند

re80 (15 دی 1396), کازرونی (4 مرداد 1395), محمد ودیعتی (7 اسفند 1395), محمدرضا حسینی<معراج> (7 اسفند 1395), الهه السادات (7 اسفند 1395), امیر خالقی (8 شهریور 1395), عمو فرخ (8 اسفند 1395)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو ویژه و ارزشمند
    میانگین پست
    0.30
    شماره عضویت
    131
    تاريخ تولد
    1361/7/5
    3,505 بار تشکر ازشما
    "
    چشم علی اقا ما همکاری لازم را انجام میدهیم شما معرفی کن...

6. کاربر گرامی محمد رضا مطلبی عزیز ،6 نفر از این پست شما تشکر کرده اند

کازرونی (4 مرداد 1395), محمد ودیعتی (7 اسفند 1395), محمدرضا حسینی<معراج> (7 اسفند 1395), الهه السادات (7 اسفند 1395), امیر خالقی (8 شهریور 1395), عمو فرخ (8 اسفند 1395)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ارزشمند
    میانگین پست
    0.20
    شماره عضویت
    9827
    تخصص من
    شاعر ، ترانه سرا ، ملودی نویسی، اجرای وکال
    2,390 بار تشکر ازشما
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    درود ،
    ضمن عرض سلام خدمت همه کاربران و مدیران و اعضاء کانون
    به اطلاع میرساند ، حسب دستور مدیر کل کانون و انجمن نوازندگان ، هر گونه ارسالهای بی مورد و حاشیه ساز و توهین و تحقیر و دخالت در امور دیگران ممنوع میباشد .

درج مطالب سایر سایتها و اشاره به مطالب و حاشیه های افرادی که در این سایت حضور ندارند ممنوع میباشد .

تبلیغات برای شرکت ها و فروشندگان لوازم موسیقی ممنوع میباشد برای تبلیغات با بنده تماس بگیرید .

تلاش برای تخریب و تضعیف کاربران و دیگر مراجع ممنوع میباشد برای ارائه اموزش و مطالب سعی شود از دانش و اگاهی های شخصی و فردی استفاده شود .

با تصمیم مدیریت کانون هر گونه اختلال و حاشیه سازی و درگیریهای کاربران با محرومیت شدیدی مواجه خواهد شد .

از مدیران و کاربران عزیز تقاضای همکاری داریم .

هر گونه مطالب مغایر با قوانین و حاشیه سازی سریعا آرشیو شود و یا در صورت عدم عدم دسترسی از کلید گزارش استفاده نمایید تا در اسرع وقت بنده شخصا رسیدگی نمایم .

هر گونه انتقاد و شکایت از کاربران و مدیران را گزارش نمایید ، قبل از پاسخ و رسیدگی هیچ گونه اقدامی نکنید ، و منتظر اقدامات ما باشید .

کلیه مدیران نیز موظف هستند در صورت مشاهده تخلفات و مطالب مغایر با قوانین بدون هیچ پاسخی مطالب را آرشیو نمایند و مراتب را گزارش بدهند . به هیچ عنوان اقدام و پاسخی در این موارد ندهید .

به هیچ وجه با مدیران و یا کاربران در بحثها تا حد حاشیه پیش نروید ، در صورتی که تاپیک و موضوع شما دچار حاشیه از طرف کاربر یا مدیر و یا مسئولی میشود گزارش نمایید قطعا رسیدگی میشود .

درج امضاء های کنایه آمیز و یا صحبتهای کنایه آمیز و توهین و بی احترامی در امضاء ها و یا تاپیک ها ممنوع بوده و بدون اطلاع حذف و در صورت تکرار تذکر و اخطار سیستمی دریافت خواهید نمود .

برای حفظ نظم و آرامش در انجمنها با مدیران و ناظمان همکاری مایید .

هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد و شکایات خود را شخصا برای بنده ارسال نمایید .

با سپاس ،
    روابط عمومی انجمن نوازندگان کیبورد
    ی . فائقی
    با عرض سلام و ادب خدمت مسئولین محترم سایت
    گزارش و شکایت از کاربران رو چگونه و به مدیر کدامیک از بخشهای سایت باید اطلاع داد؟ اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

8. کاربر گرامی meraya عزیز ،2 نفر از این پست شما تشکر کرده اند

محمد ودیعتی (7 اسفند 1395), محمدرضا حسینی<معراج> (7 اسفند 1395)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    میانگین پست
    6.00
    شماره عضویت
    15531
    ساز من
    korgpa3x yamaha a3000
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    32,132 بار تشکر ازشما
    "
    تو پيغام خصوصي اعلام كنيد
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

10. کاربر گرامی علی كيان عزیز ،2 نفر از این پست شما تشکر کرده اند

meraya (10 اسفند 1395), محمدرضا حسینی<معراج> (7 اسفند 1395)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست
    0.00
    شماره عضویت
    35920
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    "
    سلام
    لطفا بفرمائید چگونه پیغام خصوصی فعال میشود چون میخواستم درخواست سفارش اینترو بدم اما پیغام خصوصی فعال نیست
    ممنون

12. The Following User Says Thank You to user123 For This Useful Post:

13. Top | #7

عنوان کاربر
    مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    میانگین پست
    6.00
    شماره عضویت
    15531
    ساز من
    korgpa3x yamaha a3000
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    32,132 بار تشکر ازشما
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط user123 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بفرمائید چگونه پیغام خصوصی فعال میشود چون میخواستم درخواست سفارش اینترو بدم اما پیغام خصوصی فعال نیست
    ممنون
    عمو فرخ براتون انجام دادن فقط طبق قوانين عمل كنيد
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

14. کاربر گرامی علی كيان عزیز ،3 نفر از این پست شما تشکر کرده اند