اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 از مجموع 32
    کاربر در حال فعالیت
    نام من
    حسین music live
    تخصص من
    نوازندگی و خوانندگی
    132 بار از شما تشکر شده
    با سلام خدمت همه دوستان من از نوازنده ها یه درخواست دارم میخوام مدت دو دقیقه یه اکورد بگیرن برای عرض خوشامد گویی بعدش اولین اهنگ-من یه پرنده ام دومین اهنگ- اگه صد بار دل عاشق منا خون بکنی از خانم عهدیه -وسومین اهنگ بازم از خانم عهدیه به نام با تو عهدی که بستم و در اخر گل گلدون شهرام صولتی با گام 1- با ریتم و صدای قشنگ برام پلی کنید ممنونت میشم اگه کسی هست این زحمتا برام بکشه زمان ریمیکسشم14 دقیقه باشه یعنی هر اهنگ 3 دقیقه ممنونتون میشم

در ضمن من همه اینا را دارم ولی اولا جدا جداست و ریتم و صدای قشنگی نداره تازه ریتماشون و گامشون با هم فرق میکنه من میخوام از یه نوازنده باشه با یه ریتم

منتظرتون هستم فدای همه

2. تشکرها از این نوشته :

مهراد (۲۱-۰۴-۱۳۹۶)

مدیر فنی سایت Technical Manager
    642 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط musiclive نمایش پست ها
    اقا مرتضی بیا تلگرامم اینم ایدی تلگرامم
    کاربر محترم چرا به اخطار ها توجه نمیکنی . براتون پیام خصوصی هم فرستادم اما توجه نمیکنید

من حدود 100 تا ارسال شما رو دونه دونه حذف کردم چون همشون نوشته بود
    ممممممووووووننن

یعنی 100 تا ارسال شما فقط همین بود . اگه میخواهید از کسی تشکر کنید دگمه تشکر رو بزنین . اینجور ارسال ها اسپم تلقی میشود و برای انجمن خوب نیست و ممنوع است

ضمنا قرار دادن آدرس تلگرام ، ایمیل شماره مبایل و شبکه های مجازی ممنوع است ، بالای سایت قوانین رو نمیخونید؟

هر چی بهتون اخطار میدم اصلا توجه نمیکنید یا نمیبینید یا می بینید ولی توجه نمیکنید

حالا من بنا رو بر این میبینم که شما نمی بینید ولی دسترسیتون رو میبندم که دیگه نتونید ارسالی داشته باشید و اون موقع مجبور میشید جواب بدید و بیشتر توجه کنید

دسترسی شما به دلایلی که گفتم بسته میشود و تا توجه نکنید باز نمیشود .

ضمنا تاپیک بسته میشود

برای هر پلی بک یک تاپیک جدا باز کنید

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما مدیر فنی برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۲۹-۱۰-۱۳۹۵),RezaMusic7 (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),مهراد (۲۱-۰۴-۱۳۹۶),ساری تل (۲۹-۱۰-۱۳۹۵),عمو فرخ (۲۹-۱۰-۱۳۹۵)

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333