اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

• امتیاز به این موضوع:کارکرده جای آکبند.اعضای انجمن نوازندگان کیبورد در این چالش شرکت نمایند

صفحه 2 از 9 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 87
    کاربر جدید
    نام من
    Navid
    ساز من
    Pa900
    43 بار از شما تشکر شده
    نمایندگی شیراز من ۹۰۰گرفتم بعد از مدتی ک بهش دقت کردم جای پایه روش بودشک کردم ولی چون ازش گذشته بود بیخیالش شدمالان دیگه اطمینان پیدا کردم ک کارشونه نامردااین پولا خوردن نداره

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما navid_mf برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),Miladkorg (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

کاربر جدید
    17 بار از شما تشکر شده
    دوستان درست میگن حالا من که از ارگ سر در نیاوردم رفتم دسته دو گرفتم خیالم جمع شده ولی کلا در همه صنف این اتفاق میوفته و افتاده من تو نصب لوازم خانگی هستم و گارانتی یه شرکت معتبر و بعضی جاها میرم نصب میبینم دست دو به عنوان نو بهش دادن تازه شرکت ما هم میدونه ولی باز گارانتی میکنه البته دسته دوماش در حد نو هستنا مثللا خراب بوده درست کردن ولی باز خیلی نامردیه

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Rez1sat برای ارسال این پست سودمند:

mogtaba021 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),navid_mf (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۳-۱۰-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    38,134 بار از شما تشکر شده
    در موقع خرید آدم باید چهار چشمی هواسش را جمع کند. قدیم ها که خیلی بچه بودم هر وقت مرحوم مادر برای خرید پارچه برای خیاطی به خیابان لاله زار میرفتند من را هم همراهشان میبردند. پارچه فروش ها همیشه پارچه را باندازه 10 سانت کج میبریدند. وقتی جلوی مشتری اندازه میگفتند و میبریدند از آن طرف که دراز تر بود اندازه میگرفتند. وقتی پارچه را میبردی منزل میدی یک طرفش یک متر هست و یک طرف دیگر 90 سانت. به مشتری های بعدی هم بهمین ترتیب 10 سانت 10 سانت کم میفروختند.

خب بهر حال دیگه باندازه کافی همه گله و شکایت هایشان را کردند. دل ها کمی سبک شد. این هم درسی شد برای بقیه خریداران کیبرد آک که باید مواظب باشند.
    ویرایش توسط عمو فرخ : ۲۴-۱۰-۱۳۹۵ در ساعت ۰۷:۵۹
    تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.

Hidden Content لطفاً سوالات مربوط به کیبرد را در فوروم برای همه مطرح کنید و توسط پیغام خصوصی برای من سوال نفرستید. ممنون.

6. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما عمو فرخ برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),amir9 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),arman82 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),arshya (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),blacknight19 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),MajidKorg (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),Mr Nazari (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),RezaMusic7 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),کیبوردیست 660 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),نوید ضیایی (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),امین پیانو (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),علی كيان (۲۳-۱۰-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    مجید نیازی
    ساز من
    Korg Pa3x
    تاريخ تولد
    69.3.24
    من امروز
    Titan league
    تخصص من
    نمیدونم از آخر
    5,007 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمو فرخ نمایش پست ها
    در موقع خرید آدم باید چهار چشمی هواسش را جمع کند. قدیم ها که خیلی بچه بودم هر وقت مرحوم مادر برای خرید پارچه برای خیاطی به خیابان لاله زار میرفتند من را هم همراهشان میبردند. پارچه فروش ها همیشه پارچه را باندازه 10 سانت کج میبریدند. وقتی جلوی مشتری اندازه میگفتند و میبریدند از آن طرف که دراز تر بود اندازه میگرفتند. وقتی پارچه را میبردی منزل میدی یک طرفش یک متر هست و یک طرف دیگر 90 سانت. به مشتری های بعدی هم بهمین ترتیب 10 سانت 10 سانت کم میفروختند.

خب بهر حال دیگه باندازه کافی همه گله و شکایت هایشان را کردند. دل ها کمی سبک شد. این هم درسی شد برای بقیه خریداران کیبرد آک که باید مواظب باشند.

تاپیک بسته میشود.
    خدا مادر و رفتگانتونو بیامرزه عموفرخ.. پس با این حسابها خرید کیبورد و هرچی دیگه رو اینترنتی هم انجام ندیم دیگه این بدتره باز از حضوری.

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما MajidKorg برای ارسال این پست سودمند:

محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),عمو فرخ (۲۳-۱۰-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKorg نمایش پست ها
    خدا مادر و رفتگانتونو بیامرزه عموفرخ.. پس با این حسابها خرید کیبورد و هرچی دیگه رو اینترنتی هم انجام ندیم دیگه این بدتره باز از حضوری.

ممنون مجید جان. خدا رفتگان شما را هم رحمت کند. در خارج سایت های اینترنتی وجود داره که مردم نظریات خودشان را در باره جاهائی که خرید میکنند چه مثبت و چه منفی نظراتشان را مینویسند. حتی برای دکتر ها و بیمارستان ها و چنین جاهائی هم Review موجود است که شخص میتونه درباره شان تحقیق بکنه.

Hidden Content لطفاً سوالات مربوط به کیبرد را در فوروم برای همه مطرح کنید و توسط پیغام خصوصی برای من سوال نفرستید. ممنون.

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما عمو فرخ برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),blacknight19 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),MajidKorg (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),RezaMusic7 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),علی كيان (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    hamidreza zolfaghari
    ساز من
    yamaha a3 :-)
    تاريخ تولد
    1363
    من امروز
    خوشحالو شادو خندانم :-)
    تخصص من
    غیبت دوستام :-)
    11,530 بار از شما تشکر شده
    این آدرس نمایندگی اصلی کرگ در لارستان هستش که من و استاد خانپور همیشه از اونجا خرید میکنیمخدارو شکر تو این چهار پنج باری که کیبورد خریدیم یکبارم دست دوم بما ندادن!اگر مدیران مورد خاصی میبینن پاکش کنن مرسی

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما کیبوردیست 660 برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),mogtaba021 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),samanbakhtiari (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),علی كيان (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    pa3x
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    27,546 بار از شما تشکر شده
    كاربر هاي انجمن از اقاي رجايي بخرن و مطمعن باشن
    ویرایش توسط ali haghani : ۰۷-۱۱-۱۳۹۵ در ساعت ۱۹:۴۲
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),کیبوردیست 660 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

ساز من
    pa3x
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miladkorg نمایش پست ها
    بزرگوار بدبختیش همینه که نمایندگی ها این بلا رو سر مشتری میارن
    نه دوست عزيز تو نمايندگي تهران از اين مشكلا نداريم

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

کیبوردیست 660 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

ساز من
    pa3x
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    درود بر عمو فرخ

18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

کیبوردیست 660 (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    کاریکاتور صفحه اول خیلی جالب بود. کلی خندیدم.

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما عمو فرخ برای ارسال این پست سودمند:

MajidKorg (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۸-۱۰-۱۳۹۵),الهه سادات (۲۴-۱۰-۱۳۹۵),علی كيان (۲۴-۱۰-۱۳۹۵)

صفحه 2 از 9 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333