اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    کاربر جدید
    16 بار از شما تشکر شده

سوال در مورد pa1

با سلام. ایا pa1 فلش یا رم میخوره یا نه.

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما farshid vahed برای ارسال این پست سودمند:

محمد ودیعتی (۱۲-۰۵-۱۳۹۶),محمدرضا حسینی<معراج> (۱۳-۰۵-۱۳۹۶)

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    korgpa3x yamaha a3000
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    31,019 بار از شما تشکر شده
    رم 32 ميگ روش نصب ميشه
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقمند به فعالیت
    49 بار از شما تشکر شده
    سلام دوست عزیز درباره ساز 1x اطلاعات کلی میدید؟ آیا کسی که تازه کار هست این ساز به دردش میخوره؟

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما worldskill برای ارسال این پست سودمند:

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    korgpa3x yamaha a3000
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    31,019 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط worldskill نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز درباره ساز 1x اطلاعات کلی میدید؟ آیا کسی که تازه کار هست این ساز به دردش میخوره؟
    درود بر شما ساز خوبيه ولي بسيار سنگين و بد فروش هست و قيمتشم يه مقدار بالا هست
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

blacknight19 (۱۲-۰۵-۱۳۹۶),محمد ودیعتی (۱۲-۰۵-۱۳۹۶),محمدرضا حسینی<معراج> (۱۳-۰۵-۱۳۹۶)

کاربر علاقمند به فعالیت
    49 بار از شما تشکر شده
    البته عرض کنم خدمتتون که من چند سالیه با میدی کنترلر آهنگ سازی میکنم ولی تجربه کار با کیبورد رو نداشتم چند وقتیه تصمیم گرفتم به صورت خیلی جدی کیبورد رو شروع کنم از توصیه شما و استادان تو انجمن استفاده کردم و تصمیم به خرید pa600 رو گرفتم

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما worldskill برای ارسال این پست سودمند:

کاربر بسیار فعال
    نام من
    YAMAHA PSR-62
    1,007 بار از شما تشکر شده
    با درود
    اولا توجه داشته باشید با توحه به اینکه فرمودید چندسالی با میدی و نرم افزار کار کرده اید وقتی کیبرد بخرید به شدت اذیت می شوید . چرا :
    1 - امکانات کیبرد نسبت به نرم افزار بسیار کمتر و ابتدایی تر است
    2 - در نرم افزارها شما در چند ثانیه می توانید سمپل ها را ایمپورت و تنظیم کنید اما با کیبرد وقت گیر است .
    3 - اگر کیبردی مثل pa1x بخرید که دیگر فضای کم سمپل شما را کلافه خواهد کرد . در حالی که در نرم افزار و کامپیوتر محدودیتی در کار نیست .
    4 - کلاویه های میدی کنترلر بسیار بهتر از کلاویه های کیبردهای سطح پایین و متوسط کرگ است یعنی شما با 500 هزار تومان می توانید میدی کنترلر با کلاویه های نیمه سنگین همراه با Aftertouch داشته باشید اما کیبردهای امروزی زیر 6 میلیون این امکان را ندارند. البته pa1x کلاویه خوبی دارد ولی قدیمی است احتمالا بعد از این همه سال کلاویه هایش هم دیگر سالم و مانند روز اول نیست .
    5 - پیشنهاد می کنم شما که با نرم افزار کار کرده اید دنبال کیبردی مثل pa1x نباشید چرا که اگر بخواهم مثالی در این زمینه بزنم چنین است که انگار شما گوشی هوشمند apple خود را با یک nokia 6600 تعویض کرده اید . حالا دیگر خودتان حساب کنید ببینید چه زجری از لحاظ نرم افزاری متحمل می شوید .

اگر می خواهید کیبرد بگیرید دستکم کیبردی بگیرید که نرم افزار بروز و رم بالایی داشته باشد و دنبال کیبردهای دست دوم و قدیمی اصلا نباشید که بعد از 3 ماه پشیمانی به سراغ شما خواهد آمد و پیش خودتان می گویید . خوب من که از نوازندگی با همان میدی بیشتر از این pa1x لذت می برم پس این را برای چه خریدم و چند میلیون پول بابتش دادم !
    در پایان پیشنهاد می کنم اگر برای خرید کیبرد تردید ندارید و تصمیم خود را گرفته اید به جای PA600 کیبرد PSR S770 را خریداری کنید چرا که اولا خوش ساخت تر از PA600 است دوما خروجی بسیار بهتر و اسپیکرهای بسیار بهتری نسبت به PA600 دارد . سوما رم آن تقریبا 2 برابر PA600 است . چهارم- کار سمپلینگ آن با کامپیوتر است و برای شما آشناترخواهد بود . پنجم - قابلیت اتصال میکروفون دارد - ششم - ساخت اندونزی است و ما می دانیم که یاماها بعد از ژاپن با کیفیت ترین محصولات خود را در اندونزی و سپس مکزیک و چین می سازد . هفتم - برنامه های رایگان برای مدل های جدید یاماها بسیار زیاد شده است . هشتم - قیمت آن هم 200 هزار تومان از PA600 پایینتر است .
    موفق باشید .

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Yamaha PSR-62 برای ارسال این پست سودمند:

blacknight19 (۱۲-۰۵-۱۳۹۶),MohammaD_MirzaD (۱۴-۰۵-۱۳۹۶),محمدرضا حسینی<معراج> (۱۳-۰۵-۱۳۹۶)

کاربر علاقمند به فعالیت
    49 بار از شما تشکر شده
    • سلام و عرض ادب
      بنده کاملا رو صحبت های شما فکر کردم اولا تشکر میکنم واسه وقتی که گذاشتید ، مزایا و معایب هر کدام رو فرمودید.
      شناخت زیادی هم از کیبرد نداشتم ولی اونطوری که تو ایران korg مطرح هست yamaham به اون اندازه مطرح نشده و اصلا به داشتن کیبرد یاماها فکر هم نمیکردم تا پست شما رو بخونم دربارش یه تحقیق مختصری کردم ساز خیلی خوبیه ولی نمیدونم یاماها به اندازه کرگ قوی هست؟ ست و ریتمش چطوره ؟ بعدش پیدا کردن این کیبرد یه ذره سخته..
      یه چیز دیگه اینکه کسانی که اطراف بنده هستن هیچکدوم از یاماها تعریف نکردن بنده خودم هم چون تجربه ای ندارم نمیدونم فرق کرگ با یاماها چیه.
      ولی وقتی این مدل یاماها رو که گفتید تو سایت یه تحقیق جزئی کردم به نظر ساز فوق العاده ایه.
      حالا موندم چیکار کنم.
      دیروز یکی از دوستان پیشنهاد خرید pa80 خیلی تمیز و خونگی رو کرد که دست یکی از کاراموزهای خانومشه.میگه ایشون خانومه و اصلا استفاده ای از این pa80 نکرده.
      میگه به جای 600 شما که تازه کاری این 80 رو ببر خیلی بهتر و قوی تر از اونه برای شروع

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما worldskill برای ارسال این پست سودمند:

محمدرضا حسینی<معراج> (۱۳-۰۵-۱۳۹۶),Yamaha PSR-62 (۱۴-۰۵-۱۳۹۶)

کاربر علاقمند به فعالیت
    49 بار از شما تشکر شده
    قابل تو جه اینکه تو این فیلم یه مقایسه ای از 600 و یاماها شده
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما worldskill برای ارسال این پست سودمند:

محمدرضا حسینی<معراج> (۱۳-۰۵-۱۳۹۶),Yamaha PSR-62 (۱۴-۰۵-۱۳۹۶)

کاربر بسیار ارزشمند و ویژه
    نام من
    محمد ودیعتی
    ساز من
    yamaha S670
    تاريخ تولد
    1 / 6 / 42
    من امروز
    رضا به رضای خدا
    تخصص من
    تعمیرات اوازم صوتی و تصویری
    2,281 بار از شما تشکر شده
    قابل تو جه اینکه تو این فیلم یه مقایسه ای از 600 و یاماها شده
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]
    اگه حرفه شما آهنگسازیه و با میدی کنترلر کار میکنین پیشنهاد میکنم اگه میخواین با ارنجر کار کنین کیبوردی تهیه کنین که دارای دو تا دکمه یا ولوم Live Control هست این دوتا دکمه با کارایی های زیادی که دارن عملیات اعمال انواع افکت و صداسازی و میکس ریتم و صدا و ورودی رو برا شما آسان و دلچسب میکنه اما متاسفانه فعلا فقط در کیبوردهای حرفه ای سری جدید یاماها موجوده و سیستم های کرگ فاقد این تکنولوژی هستن مگر اینکه در سینت های کرگ باشه !( یاماها S670 - s770 - S970 ) قیمت هم از 2.500 تا 5.500

کاربر بسیار فعال
    نام من
    YAMAHA PSR-62
    1,007 بار از شما تشکر شده
    • سلام و عرض ادب
      بنده کاملا رو صحبت های شما فکر کردم اولا تشکر میکنم واسه وقتی که گذاشتید ، مزایا و معایب هر کدام رو فرمودید.
      شناخت زیادی هم از کیبرد نداشتم ولی اونطوری که تو ایران korg مطرح هست yamaham به اون اندازه مطرح نشده و اصلا به داشتن کیبرد یاماها فکر هم نمیکردم تا پست شما رو بخونم دربارش یه تحقیق مختصری کردم ساز خیلی خوبیه ولی نمیدونم یاماها به اندازه کرگ قوی هست؟ ست و ریتمش چطوره ؟ بعدش پیدا کردن این کیبرد یه ذره سخته..
      یه چیز دیگه اینکه کسانی که اطراف بنده هستن هیچکدوم از یاماها تعریف نکردن بنده خودم هم چون تجربه ای ندارم نمیدونم فرق کرگ با یاماها چیه.
      ولی وقتی این مدل یاماها رو که گفتید تو سایت یه تحقیق جزئی کردم به نظر ساز فوق العاده ایه.
      حالا موندم چیکار کنم.
      دیروز یکی از دوستان پیشنهاد خرید pa80 خیلی تمیز و خونگی رو کرد که دست یکی از کاراموزهای خانومشه.میگه ایشون خانومه و اصلا استفاده ای از این pa80 نکرده.
      میگه به جای 600 شما که تازه کاری این 80 رو ببر خیلی بهتر و قوی تر از اونه برای شروع
    با سلام دوباره به شما دوست عزیز
    اولا این را عرض کنم که بنده نه فروشنده ام نه نماینده ی یاماها یا کرگ یا هر برند دیگری که بخواهم برای انها تبلیغ کنم یا درآمدی از این راه بدست اورم و کار من هم خدمات اینترنت و شبکه است و ارتباطی با دنیای کیبرد ندارد .
    اینکه فرمودید یاماها ناشناخته است بله همینطور است البته خیلی ناشناخته نیست در بین نوازندگان . اما در بین فروشندگان بله ناشناخته است چون آنها بیشتر کیبردهای کرگ را خرید و فروش می کنند و در مغازه هایشان از یاماها فقط a1000 را دارند و ماهیت مغازه های آنها هم بیشتر از فروشندگی جذب مشتری برای اجرا در مجالس و مراسم است اما چون نمی توانند به طور قانونی در این زمینه فعالیت کنند چهارتا کیبرد قدیمی هم میگذارند آنجا که نشان دهند آنجا مغازه خرید و فروش است .
    از لحاظ ریتم و صدا کرگ قوی تر است یعنی در ایران برایش بیشتر ست ساخته شده است اما این نکته را باید به یاد داشته باشیم که انقلاب ساخت ست برای کرگ مربوط به 10 سال پیش و زمان pa80 بود و بعد از آن تقریبا همه ی ست ها یا گلچین همانهاست یا تقلید از همانها حتی ست هایی که برای کیبردهای سری x ساخته شده است . سمپل ها که دیگر به طور قطع می توان گفت 70% همان قبلی هاست .
    در مورد یاماها قضیه فرق می کند . اولا پک هایی که بتازگی شمار آن زیاد شده است سمپل های جدید و قوی ای دارد و دوما کار کپی برداری و دزدی ست و تقلید در یاماها خیلی کمتر از کرگ است .
    من از سر دلسوزی خودم را جای شما گذاشته ام و دلم نمی خواهد پشیمانی به سراغ شما بیاید بنابراین مطمئن باشید صحبت آن دوستتان که فرموده pa80 را بگیرید فقط در جهت اهداف اقتصادی است( این جمله که کیبرد متعلق به یکی از شاگردان یا هنرآموزانم بوده و تمیز است تقریبا بگونه ای مد شده است هر که می خواهد کیبرد بفروشد به خریدار همین را می گوید ، البته نمی خواهم خدای نکرده تهمت زده باشم ولی شما قسمت فروش همین سایت را بنگرید و خواهید دید که چقدر از این جمله استفاده کرده اند فروشندگان) وگرنه با وجود کیبردهای جدید و امروزی و آشنا بودن شما با نرم افزارهای آهنگسازی ، کافی است ساز pa80 را برای بار اول روشن کنید و کمی با نرم افزار ماشین حسابی ان کار کنید آنوقت است که دیگر دیر شده است ...
    pa80 هیچ برتری نسبت به pa600 ندارد به جز کلاویه و خروجی و کیفیت باند . اما باز هم نمی تواند برتری باشد چرا که 10 سال روی آن کلاویه ها ضربه دست بوده است و احتمالا چندین بار ساز برای تعمیر و تعویض و تمیزکاری باز شده است .
    اصلا اینها به کنار دوست خوب من شما که در اف ال استودیو بفاصله ی 2 دقیقه می توانید 10 ریتم را ایمپورت کنید و به هم بپیوندید و جا به جا کنید ، می دانید که با pa80 باید دستکم 1 ساعت وقت بگذارید برای ریختن چند ریتم قدیمی ! همچنین روی فلش کارتهایی که دارید نمی توانید سمپل جدید اضافه کنید و باید همان چیزی را که سازنده ی ست ساخته به زور استفاده کنید .
    pa80 مشکل قطعی باند دارد و در حین نوازندگی ناگهان یکی از باندها قطع می شود . علاوه بر این مشکل خرابی ماتریکس دارد . میکروسوئیچ هایش هم هر دو ماه یکبار باید یک بادی به تنشان بخورد .
    اگر قصد خرید کیبرد کرگ دارید به نظر من pa300 بگیرید بهتر از pa80 است .

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Yamaha PSR-62 برای ارسال این پست سودمند:

blacknight19 (۱۴-۰۵-۱۳۹۶),worldskill (۱۴-۰۵-۱۳۹۶)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333