اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

• امتیاز به این موضوع:تا چه میزان از انجمن نوازندگان کیبرد رضایت دارید ؟

نظرسنجی: به چه میزان از انجمن نوازندگان کیبرد رضایت دارید؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند

صفحه 1 از 6 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 55
    مدیر فنی سایت Technical Manager
    163 بار از شما تشکر شده

تا چه میزان از انجمن نوازندگان کیبرد رضایت دارید ؟

به نام خدا

در سال ۱۳۸۹ انجمن نوازندگان کیبورد ، تنها مرجع تخصصی و پشتیبانی رایگان ، از نوازندگان کیبود و گرو ههای موزیک مجالس

با ارائه آموزش و فایل و برنامه های رایگان در زمینه ساز الکترونیکی کیبرد ، ارگ ، و پیانو و خوانندگان مجالس و گرو ههای موزیک زنده و تهیه پلی بک موزیک بدون خواننده به صورت کاملا رایگان تشکیل شد.

هدف از تشکیل انجمن اتحاد و گرد همایی تمامی نوازندگان کیبرد و گروههای مجالس و تالار ها و خوانندگان پل بک و سازندگان ریتم و پلی بک میباشد.

که تا کنون ۹۹ درصد این قشر هنرمند در این انجمن در سایت انجمن نوازندگان کیبرد عضو شده و فعالیت میکنند .

تاکنون در حدود میلیون ها تومان فایل و برنامه و آموزشهای نوشتاری و تصویری و حل مشکلات کاربران در سایت به رایگان قرار داده شده است

کلیه هزینه های این انجمن و فایل ها و برنامه ها توسط خود اعضا مدیران و برخی کاربران و برخی شرکتها تامین میگردد.

کلیه هزینه ها صرف سرویس و منابع سایت و نگهداری و پشتیبانی سایتهای زیر مجموعه میشود و همچنین ارائه مطالب آموزشی و دانلود فایل و برنامه ها و برگزاری همایش ها سمینار ها و مسابقات و اهدا جوایز مسابقات و هدایا میشود .

کاربران و اعضا این انجمن که استفاده های مفیدی از این سایت بهره برده اند و توانسته اند از طریق این انجمن و سایت نیازهای خود را رایگان تامین نمایند و برایشان مثمر ثمر بوده است ، میتوانند در صورت تمایل و برای پیشرفت انجمن حمایتهای خود را اعلام نمایند

حمایتها میتواند از طریق ارائه فایلها ، آموزش و برنامه ها باشد و میتواند حمایت مالی باشد که دراین صورت میتوانید با اختیار خود به انجمن کیبرد نوازان کمک نمایید.
    در صورتی که میخواهید حامی مالی انجمن شوید [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

در صورتی که میخواهید با ارائه آموزش و هدیه فایل و دیگر امکانات که گمان میکنید به نفع هنرمندان نوازنده میباشد، کمک نمایید
    به سایت انجمن مراجعه نمایید [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

در نظر سنجی بالای همین تاپیک و یا در بالای سایت شرکت کنید
    ویرایش توسط مدیر فنی : ۱۳-۰۹-۱۳۹۵ در ساعت ۱۹:۰۹

2. کاربران : 49 تشکر کرده اند از شما مدیر فنی برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),amirarsalan (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),araz (۲۲-۰۹-۱۳۹۵),arman82 (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),arshya (۲۷-۰۹-۱۳۹۵),ata1x (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),blacknight19 (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),gabil2020 (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),Hamed Haghayegh (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),jamshidxp (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),kia3noosh (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),mahdi 600 (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),mahdy (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),mahmood jafari (۱۶-۱۰-۱۳۹۵),MajidKorg (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),MD-SHIRAZI (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),mhde (۲۰-۰۹-۱۳۹۵),mogtaba021 (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),mohammadhosein (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),mosimzm (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),mr.arab (۰۸-۱۰-۱۳۹۵),navid_mf (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),oshida (۲۰-۰۹-۱۳۹۵),RezaMusic7 (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),S0urena (۲۸-۰۹-۱۳۹۵),sahraeefarhad58 (۲۱-۰۹-۱۳۹۵),sanazjoon (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),sasan3x (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),مجید باوقار (۰۱-۱۰-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد حسینی دخت (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),محمدمحمدی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),vahid65dal (۲۰-۱۰-۱۳۹۵),vahidskorg (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),Yamaha PSR-62 (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امین پیانو (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),داریوش میلان (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),سهیل موزیک (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),علی كيان (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),علی همتی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عبدالرضا غلامی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    مجید نیازی
    ساز من
    Korg Pa3x
    تاريخ تولد
    69.3.24
    من امروز
    Titan league
    تخصص من
    نمیدونم از آخر
    4,703 بار از شما تشکر شده
    منکه رضایت ندارم ارادت دارم خدمت سایت و مدیران و کاربرانش..

4. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما MajidKorg برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محسن عسگری (۱۹-۱۰-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر ارزشمند
    ساز من
    pa 800
    811 بار از شما تشکر شده
    من هر چه اطلاعات از ساز ارگ دارم ب گرفته از همین سایت بوده اینجا همه چی عالیه

6. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما mahdi 600 برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر علاقمند به فعالیت
    ساز من
    Pa900
    تاريخ تولد
    ۱۳۴۷
    56 بار از شما تشکر شده
    سلام به همگی دوستان مخصوصا آقای محمدی عزیز که با کمکها و را اندازی این سایت خیلی کمک کرد . از همین جا از همه عزیزانی که این سایت رو راه اندازی کردند تشکر میکنم.

8. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما kambiz برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),mahdi 600 (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر در حال فعالیت
    نام من
    وحید
    ساز من
    یاماها a3000
    تاريخ تولد
    1358
    تخصص من
    نوازندگی
    218 بار از شما تشکر شده
    من هم به نوبه خودم از همه دستندرکاران این سایت خوب وحامی نوازندگان ایران تشکر میکنم انشالله سال های سال با کمک و همیاری همه بچه ها تداوم داشته باشد این سایت واین انجمن سفره ایی از تجربه عشق دوستی و هنر بوده که همه دست به دست هم مشکلات همدیگر رو حل کردیم و داشته هایمان را بی هیچ چشم داشتی در اختیار هم قرار دادیم.چه از این بهتر ...فدای شما

10. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما v-a2000 برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),mahdi 600 (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر فعال
    ساز من
    YAMAHA _ A3000
    تاريخ تولد
    ۱۳۵۲
    تخصص من
    دامپزشک
    238 بار از شما تشکر شده
    با سلام کمال تشکر و سپاس از مدیریت محترم

12. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما arman82 برای ارسال این پست سودمند:

mahdi 600 (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر فعال
    نام من
    علي رمز
    ساز من
    pa 3x
    تاريخ تولد
    1360
    تخصص من
    نوازنده بيانو .كيبورد.اهنكساز و تنظيم كننده
    456 بار از شما تشکر شده
    من رضايت دارم فقط نميدونم چرا هر سوالي که مطرح ميکنم بغير از يکي دو مورد کسي جوابگو نيست در صورتي که هستن افرادي که از لحاظ نرم افزاري و اپراتوري دستگاه در سطح خوبي هستن ولي در کل سايت خوب و مفيدي براي نوازندگان ميباشد.

14. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما علي رمز برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۳-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۴-۰۹-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    37,556 بار از شما تشکر شده
    تا مدیر فنی باین خوبی داریم هیچ غمی نداریم.

تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.

Hidden Content لطفاً سوالات مربوط به کیبرد را در فوروم برای همه مطرح کنید و توسط پیغام خصوصی برای من سوال نفرستید. ممنون.

16. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما عمو فرخ برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),Hamed Haghayegh (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),samira.j (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),کیبوردیست 660 (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد حسینی دخت (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),مدیر فنی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),علی درویشی (۳۰-۰۹-۱۳۹۵)

کاربر جدید
    نام من
    mehdi.ghasemi
    ساز من
    korg pa4x
    59 بار از شما تشکر شده
    با سلام کمال تشکر و سپاس از دستندرکاران و مدیریت محترم

18. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما melody برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),مصطفی عرب (۱۶-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۵-۰۹-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    hamidreza zolfaghari
    ساز من
    kronos
    تاريخ تولد
    1363
    من امروز
    خوشحالو شادو خندانم :-)
    تخصص من
    روی پرروهارو کم کردن!
    11,208 بار از شما تشکر شده
    سلام من راضیم البته نه کاملا هیچی تو زندگی کاملا راضی کننده نیست چون توقع انسانها بسیار بالاست...به نظر من 90 درصد از مدیران لایق سمتهایی که دارن نیستن و تخصصشون در حد ابتدایی هستش البته میدونم در حد بضاعت تخصص کاربران اینجا و همچنین فعالیت و ارادتشون به سایت تصمیم گیری میشه نه بیشتر...ولی بهتر دقیقتر و با تحقیق بیشتری این کار صورت بگیره از سمت فرد واجد شرایط تری...مورد خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه خوبیهارو نمیگم چون هر چه بنویسم کمه و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...انقدر ماشالله هستش که... همیشه انتقاد به وضوح میتونه ثمر بخشتر از تشویق و تعریف و تمجیدباشه...خوش باشید

20. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما کیبوردیست 660 برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),hamed8000 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),MajidKorg (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),navid_mf (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),nemat-pa (۰۷-۱۰-۱۳۹۵),RezaMusic7 (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),کازرونی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),^_HAMID_^ (۱۸-۰۹-۱۳۹۵),الهه سادات (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),امیرحسین سیفی (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),اروین (۲۵-۰۹-۱۳۹۵),ساری تل (۱۴-۰۹-۱۳۹۵),عمو فرخ (۱۵-۰۹-۱۳۹۵)

صفحه 1 از 6 1234 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333