اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 26
    مسئول درج اخبار و اطلاعیه ها
    418 بار از شما تشکر شده

دریافت نمایندگی فروش کرگ و یاماها توسط مهندس یاسر رجایی

با عرض سلام و ادب

دیروز سه شنبه 95/7/27 مدیرمسئول انجمن نوازندگان کیبورد ، آقای علی محمدی به همراه مهندس یاسر رجایی مدیر عامل شرکت آذر کرگ ، برای ملاقات و گفتگو با نمایندگان کیبورد و پیانو در بازار ایران به این محل رفتند تا از نزدیک با فعالیتهای این شرکتها آشنا شوند .

جلسات متعددی با برخی شرکتها که مدعی در زمینه خدمات رسانی و پشتیبانی سالم و سریع بودند ، و دیدار با برخی کسبه جمهوری و فروشندگان کیبورد و پیانو

داشتند که به نتایج قابل قبولی رسیدند

جناب آقای مهندس رجایی موفق به اخذ نماینده فروش محصولات یاماها در استان اردبیل شدند و همچنین نماینده فروش کیبورد کرگ در همین استاد شدند .

و ایشان به عنوان یک شرکت مورد اعتماد و منصف و مورد تایید انجمن نوازندگان کیبورد و اعضای انجمن ، تصمیم دارند خدمات بسیاری در زمینه فروش کیبورد و پیانو

و قطعات و سایر لوازم های تولیدی خودشان بدهند ، از جمله ، فروش اقساطی کیبورد که طرفداران بیشماری دارد و این کار از هفته آینده شروع خواهد شد .

آقای محمدی نیز با شرکت تاشار قشم نماینده رسمی و معتبر شرکت یاماها در ایران ، مذاکراتی داشتند که به توافقات خوبی در زمینه همکاری و خدمات رسانی به کاربران و نوازندگان کیبورد رسیدند .

در این راستا ، امیدوارند همکاری چهار جانبه سه قطب بزرگ کیبورد و پیانو در ایران بتواند گامی مثبت در خدمات رسانی به کاربران بردارند.

شرکت سپید موج ( کرگ)

تاشار قشم ( یاماها )

آذر کرگ ( سرویس قطعات و لوازم جانبی )

انجمن نوازندگان کیبورد ( خدمات و پشتیبانی و آموزش رایگان )

کلیه فروشندگان ، کسبه ، تعمیرکاران ، مشتریان ، کاربران نوازنده ، در زمینه کیبورد از این چهار قطب بزرگ کیبورد و پیانو در ایران حمایت کرده و میکنند .

بازار کیبورد و خانه نوازندگان کیبورد منتظر تحولاتی جدید در این صنف خواهند بود .

عکسهایی به یادگاری از مدیران و رهبران کیبورد و پیانو در ایران

عکس یادگاری از بزرگان و گردانندگان بزرگ کیبورد و پیانو در ایران ، شرکت تاشار قشم

مهندس یاسر رجایی از مبتکرین و مخترعین کشور

2. کاربران : 45 تشکر کرده اند از شما keyboardnavazan برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),amirbehzad (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),arshya (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),blacknight19 (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),ehsan132 (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),hadipro (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),Hamed Haghayegh (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),Hassan2795 (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),keyboardist (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),KHANPOOR (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),MajidKorg (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),MD-SHIRAZI (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),mehdiafshar (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),mogtaba021 (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),mortezaemami (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),Reza Soleymanpour (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),REZAAZR (۱۴-۰۸-۱۳۹۵),rezamusic.hamehchi (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),samira.j (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),shahram.pa3xle (۰۱-۰۸-۱۳۹۵),svmjack (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),پیمان عباسی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),نوژان (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),نعمت (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),مجید باوقار (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمد حسینی دخت (۰۱-۰۸-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محسن عسگری (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),مرتضی شهبازی (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),vahidmojaz (۰۴-۰۸-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),امین پیانو (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),اروین (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),بابک فدایی (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),سهیل موزیک (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),شایان اسکندری (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),علی كيان (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),علی همتی (۰۳-۰۸-۱۳۹۵),عبدالرضا غلامی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵)

متخصص موسیقی و نوازندگی
    نام من
    مجید باوقار
    ساز من
    korg pa3x
    تاريخ تولد
    1360.10.10
    تخصص من
    تنظیم و ساخت پلی بک.نوازندگی کیبرد.ساخت ریتم و صدا.
    1,926 بار از شما تشکر شده
    بسیار عالی هست اقدامات .امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت روز افزون و خبرهای خوب باشیم

4. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما مجید باوقار برای ارسال این پست سودمند:

KHANPOOR (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),شایان اسکندری (۳۰-۰۷-۱۳۹۵),علی كيان (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    korgpa3x yamaha a3000
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    30,199 بار از شما تشکر شده
    بسيار عالي خبر خوشحال كننده اي بود
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

6. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

KHANPOOR (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),مجید باوقار (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    مجید نیازی
    ساز من
    Korg Pa3x
    تاريخ تولد
    69.3.24
    من امروز
    Titan league
    تخصص من
    نمیدونم از آخر
    5,970 بار از شما تشکر شده
    خیلی خوب . خبرهای خوشحال کننده ای بود

8. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما MajidKorg برای ارسال این پست سودمند:

khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

کاربر ویژه
    1,995 بار از شما تشکر شده
    بسیار عالی - در اینصورت دیگر از بابت قیمتها ، گارانتی و خدمات پس از فروش خیالمان راحت میشود

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما keyboardist برای ارسال این پست سودمند:

khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

کاربر ارزشمند
    نام من
    ارشیا(با الف)
    ساز من
    pa 50 sampler & pa 800
    تاريخ تولد
    1370
    من امروز
    |:
    تخصص من
    کلا همه چی
    1,139 بار از شما تشکر شده
    امیدوارم این همکاری 4جانبه برای همه ی ما مفید واقع بشه.

12. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما arshya برای ارسال این پست سودمند:

amuzgar123 (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),Omid Imani (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    ساز من
    A3000, PA4X OR
    تاريخ تولد
    1348-04-25
    من امروز
    به فکر سلامتی شما
    تخصص من
    نوازنده کیبورد
    8,353 بار از شما تشکر شده
    اخبار خوب و آینده داری بود امیدوارم که دراین راه موفق باشید...ما منتظر اخبار نحوه وشرایط فروش کیبورد هستیم

14. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Mr Nazari برای ارسال این پست سودمند:

arash_friendly71 (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

کاربر ارزشمند
    نام من
    آرش
    ساز من
    PA900
    تخصص من
    پروژه های صنعتی,زبان انگلیسی
    992 بار از شما تشکر شده
    خبر خیلی خوبی هست
    امیدوارم از هر دو برند معروف همایت خوبی بشه که هر کس بتونه با خیال راحت از برند مورد علاقه خودش استفاده کنه

16. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما arash_friendly71 برای ارسال این پست سودمند:

khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمد ودیعتی (۲۸-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۸-۰۷-۱۳۹۵)

کاربر در حال فعالیت
    نام من
    حسن دشتی زاده
    ساز من
    Korg pa 600
    تاريخ تولد
    1364/08/12
    من امروز
    عالیه عالی
    179 بار از شما تشکر شده
    بسیار عالی تبریک..انشاالله هرروز شاهد پیشرفتتون در کارهاتون باشیم.و تشکر بابت اینکه به فکر ما کاربراتون هستین

18. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Hassan2795 برای ارسال این پست سودمند:

khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۹-۰۷-۱۳۹۵)

کاربر جدید
    نام من
    میثم سلیمی
    ساز من
    Pa500تبدیلی2x
    تاريخ تولد
    1371
    من امروز
    عاشق همه چی
    تخصص من
    تعمیرات ارگ به صورت جزیی
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    تبریک میگم دمتون گرم بابت همه چیز

20. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما میثم سلیمی برای ارسال این پست سودمند:

khashayar89 (۱۸-۰۱-۱۳۹۶),کازرونی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الیاس رودابه (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),الهه السادات (۲۹-۰۷-۱۳۹۵)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333