اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    مسئول درج اخبار و اطلاعیه ها
    422 بار از شما تشکر شده

تعرفه تبلیغات و قوانین خرید و فروش در انجمن و سایت

با سلام و عرض ادب

شرکت آذر کرگ مدیریت و پیمانکار سایت و انجمن نوازندگان کیبورد به اطلاع میرساند

تعرفه های تبلیغات و درج بنر و قوانین خرید و فروش در سایت به شرح زیر میباشد.

برای جبران هزینه های سایت و کمک به انجمن نوازندگان کیبورد

1- هزینه تبلیغات بنری بالای سایت با لینک به سایت مورد نظر ماهیانه 200 هزار تومان ، یکساله 1500،000 تومان

2 - فروش ریتم و ست و پلی بک و ... با ایجاد تاپیک و درج بنر بالای سایت (درج بنر دو هفته) 500 هزار تومان به مدت 6 ماه ، یکساله 800،000 تومان

تبلیغاتی که به مدت یکسال انجام میشوند به صورت رایگان 4 مرتبه در سال در کانال انجمن نوازندگان کیبورد و بنر در صفحه اصلی سایت رایگان تبلیغ میشود

20 درصد درآمدها از تبلیغات از طرف شرکت آذر کرگ به صندوق انجمن نوازندگان کیبورد اهدا میشود

قوانین تبلیغات

1- کالا یا شرکت و یا سایت مورد نظر تبلیغات ، باید با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایرانی مطابقت داشته باشد و مجوزهای لازم را داشته باشند.

2- لینک سایت یا وبلاگ مورد نظر نباید هم موضوع این انجمن باشد.

3- در صورتی که پس از تبلیغات موضوع سایت یا فعالیتها تغییر پیدا کند ، بدون اطلاع، تبلیغات حذف خواهد شد وبه هیچ عنوان وجه مسترد نمیگردد.

4- در صورتی که سایت مورد نظر و فعالیتها منع قانونی داشته و فیلتر شوند ، تبلیغات حذف میشوند و وجه مسترد نمیگردد.

5 -پس از عقد قرار داد و اولین تبلیغ حتی به مدت 1 دقیقه ، به هیچ عنوان قرارداد فسخ نمیشود و وجه مسترد نمیگردد .

6 - کاربران و افراد و شرکتهایی که بدون هماهنگی قبلی اقدام به تبلیغ نمایند ضمن اینکه تبلیغات حذف میگردد ،دسترسی انها نیز از انجمن و سایت مسدود میشود

و چنانچه قصد تبلیغات داشته باشند 10 درصد به قیمتها اضافه خواهد شد .

7- در صورتی که در ارائه کالا و خدمات و موضوع تبلیغ و فرش کوتاهی و سهل انگاری انجام شود و کاربران زیان دیده در انجمن مطرح نمایند . مسئولیتی متوجه انجمن نخواهد شد و مطالب و اعتراضات مورد نظر با مدارک کامل در انجمن برای مشاهده عموم نمایش داده خواهد شد و حذف نمیگردد.

توجه داشته باشید

کلیه خرید و فروش کالای کارکرده و و دست دوم توسط کاربران رایگان میباشد و کاربران میتوانند طبق روال قبلی در بازارچه به خرید و فروش بپردازند.

در صورتی که قابلیت تبلیغات دیگری باشد و یا اطلاعیه و قوانین دیگر مصوب شود در همین تاپیک به اطلاع خواهد رسید .
    ویرایش توسط مدیر فنی : ۱۵-۰۷-۱۳۹۵ در ساعت ۱۶:۵۰

2. کاربران : 15 تشکر کرده اند از شما keyboardnavazan برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),amirbehzad (۱۹-۰۷-۱۳۹۵),blacknight19 (۰۴-۰۸-۱۳۹۵),Hassan2795 (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),KHANPOOR (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),mohammadhosein (۲۶-۰۱-۱۳۹۶),Mr Nazari (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),مرتضی شهبازی (۱۳-۰۸-۱۳۹۵),Vorya (۱۷-۰۷-۱۳۹۵),امین پیانو (۲۷-۰۹-۱۳۹۵),امیر خالقی (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),اروین (۱۵-۰۹-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),علی كيان (۱۵-۰۷-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    ساز من
    A3000, PA4X OR
    تاريخ تولد
    1348-04-25
    من امروز
    به فکر سلامتی شما
    تخصص من
    نوازنده کیبورد
    8,580 بار از شما تشکر شده
    بند شماره ۱ در قسمت قوانین تبلیغات اشتباه تایپی دارد اصلاح گردد...

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Mr Nazari برای ارسال این پست سودمند:

محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),مدیر فنی (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),امیر خالقی (۰۵-۰۸-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۵-۰۷-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    حسن اصلی
    ساز من
    Pa4x
    تاريخ تولد
    2/11/1965
    من امروز
    با کیبورد زندگی میکنم
    6,245 بار از شما تشکر شده
    ممنون از اطلاع رسانی

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما شهاب موزیک برای ارسال این پست سودمند:

Mr Nazari (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),محمدرضا حسینی<معراج> (۲۹-۰۷-۱۳۹۵),امیر خالقی (۰۵-۰۸-۱۳۹۵)

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333