اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

• امتیاز به این موضوع:نمونه هایی از نوازندگی پیانو توسط هنرآموزان با شیوه ابداعی علی خانپور

صفحه 1 از 26 123411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 253
    کارشناس و مشاور موسیقی و پیانو و کیبورد
    نام من
    علی خانپور
    ساز من
    پیانو گارمون تار نقاره
    تاريخ تولد
    1343
    من امروز
    خوشحال و امیدوار
    تخصص من
    موسیقی آذری
    4,295 بار از شما تشکر شده

نمونه هایی از نوازندگی پیانو توسط هنرآموزان با شیوه ابداعی علی خانپور

با سلام و عرض ارادت به همه دوستان عزیز امروز دو نمونه کار از یکی از هنرجویانم که یازده ساله بوده و تنها شش ماهه که باهاش متد پیانو کار میکنم ( البته با روش ابداعی خودم ) براتون در آپارات آپلود کردم خوشحال می شم نظرات دوستان عزیز رو جویا بشم و از این نظرات در تکمیل این روش استفاده کنم. پیشاپیش از همه شما ممنونم.

2. کاربران : 20 تشکر کرده اند از شما KHANPOOR برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۲۳-۱۱-۱۳۹۴),armin113 (۲۸-۰۵-۱۳۹۵),hamid127 (۲۹-۱۰-۱۳۹۴),Hassan2795 (۱۴-۰۷-۱۳۹۵),Korg3x (۱۵-۰۷-۱۳۹۵),korg_sasan (۰۳-۰۴-۱۳۹۵),Mmm49 (۱۷-۰۹-۱۳۹۵),Navidk56 (۰۳-۰۶-۱۳۹۵),pa900 (۲۸-۰۵-۱۳۹۵),soheil GEM (۱۴-۱۲-۱۳۹۴),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),مهراد (۳۰-۰۳-۱۳۹۵),مهرداد براتی (۲۷-۱۱-۱۳۹۴),مجید باوقار (۲۴-۱۱-۱۳۹۴),امید وحدانی (۲۵-۱۱-۱۳۹۴),اسماعیل بیابانی (۱۰-۱۰-۱۳۹۵),بهنام آرمان (۱۵-۱۲-۱۳۹۴),داریوش میلان (۰۶-۰۴-۱۳۹۵),سهراب بهرامیان (۰۴-۰۳-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

مسئول درج اخبار و موضوعات اجتماعی
    نام من
    الهه السادات
    ساز من
    piyano roway cp-500
    تاريخ تولد
    22 خردادماه 1358
    من امروز
    درحال تمرین پیانو و یادگیری تئوری موسیقی هستم...
    تخصص من
    نواختن پیانو، تایپیست ،فعالیت در نت و کمک در کارهای خان
    38,897 بار از شما تشکر شده
    دیدم و عالی بود موفق باشین
    خنده بر هر درد بی درمان دواست!

روزهای آینده برای تو خبرهای خوشی را به همراه خواهد آورد.شرایط همیشه یکسان نخواهد بود و چرخ بازیگر ،بازی های فراوانی را درآستین دارد که هنوز آشکار نشده است.

Hidden Content

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما الهه سادات برای ارسال این پست سودمند:

کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    hamidreza zolfaghari
    ساز من
    پیانو
    تاريخ تولد
    1363
    من امروز
    به اشتباهاتم فکر میکنم
    تخصص من
    آهنگساز،تنظیم کننده
    12,046 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط KHANPOOR نمایش پست ها
    با سلام و عرض ارادت به همه دوستان عزیز امروز یه نمونه کار از یکی از هنرجویانم که یازده ساله بوده و تنها شش ماهه که باهاش متد پیانو کار میکنم ( البته با روش ابداعی خودم ) براتون در آپارات آپلود کردم خوشحال می شم نظرات دوستان عزیز رو جویا بشم و از این نظرات در تکمیل این روش استفاده کنم. پیشاپیش از همه شما ممنونم.

خیلی عالیه...فقط فکر کنم اکثر انگشت گذاریهای دست راستش اشتباه بود مخصوصا زمانی که روی نت سیاه میومد...نت سیاهو هیچوقت با شصت اجرا نمیکنند...یکی از خوبیهایی که این متد داره اینه که گوشش فکر میکنم خیلی باید قوی بشه و حس موسیقیایی کاملا بهش القاء میکنه(اجرای تکنیکهای تریل و شیرین کاریها هم خیلی خوبه)...البته من کلا با هر متدی غیر از بیر مخالفم...هنر جو میتونه در هنگام نواختن کتاب بیر از کتابهای ترانهای آسان برای پیانو چه ایرانیهای زیبا و چه کلاسیک برای دلگرمی و اوقات فراقتش استفاده کنه و در کنار اون موارد تفهیمی این چنینی هم در برنامهای استاد برای آموزش گنجانده بشه چون به نظر من این متد خیلی نمیتونه طولانی مدت باشه همونطور که خودتونم میدونید برای شروع و آشنایی با تکنیکهای پیانو نوازی و تقویت گوش و انگشتها و انتقال حس موسیقیایی کاملا منطقی و درست میتونه باشه

6. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما کیبوردیست 660 برای ارسال این پست سودمند:

danial-pap (۲۷-۱۱-۱۳۹۴),hamid127 (۲۹-۱۰-۱۳۹۴),korg_sasan (۰۳-۰۴-۱۳۹۵),mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),مهراد (۳۰-۰۳-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

متخصص موسیقی و نوازندگی
    نام من
    مجید باوقار
    ساز من
    korg pa3x
    تاريخ تولد
    1360.10.10
    تخصص من
    تنظیم و ساخت پلی بک.نوازندگی کیبرد.ساخت ریتم و صدا.
    1,899 بار از شما تشکر شده
    مرسی استاد خانپور با توجه به سنش و زمان تدریس خیلی عالیه تبریک میگم هم به شما هم به این اقا پسر هنرمند

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما مجید باوقار برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۹-۰۵-۱۳۹۵)

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    pa3x
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    28,102 بار از شما تشکر شده
    مرسي استاد بسيار عالي افرين امير حسين
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

نام من
    علی خانپور
    ساز من
    پیانو گارمون تار نقاره
    تاريخ تولد
    1343
    من امروز
    خوشحال و امیدوار
    تخصص من
    موسیقی آذری
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیبوردیست 660 نمایش پست ها
    خیلی عالیه...فقط فکر کنم اکثر انگشت گذاریهای دست راستش اشتباه بود مخصوصا زمانی که روی نت سیاه میومد...نت سیاهو هیچوقت با شصت اجرا نمیکنند...یکی از خوبیهایی که این متد داره اینه که گوشش فکر میکنم خیلی باید قوی بشه و حس موسیقیایی کاملا بهش القاء میکنه(اجرای تکنیکهای تریل و شیرین کاریها هم خیلی خوبه)...البته من کلا با هر متدی غیر از بیر مخالفم...هنر جو میتونه در هنگام نواختن کتاب بیر از کتابهای ترانهای آسان برای پیانو چه ایرانیهای زیبا و چه کلاسیک برای دلگرمی و اوقات فراقتش استفاده کنه و در کنار اون موارد تفهیمی این چنینی هم در برنامهای استاد برای آموزش گنجانده بشه چون به نظر من این متد خیلی نمیتونه طولانی مدت باشه همونطور که خودتونم میدونید برای شروع و آشنایی با تکنیکهای پیانو نوازی و تقویت گوش و انگشتها و انتقال حس موسیقیایی کاملا منطقی و درست میتونه باشه
    با سلام و عرض تشکر از نظر شما البته در دو جا بر خلاف انگشت گذاری درس داده شده انگشت شماره یک به اشتباه روی فادیز قرار گرفت ولی در مجموع با توجه به حوصله کم نوجوانان امروزی اکثرآً دوست دارند در زمان کوتاه تری به توانایی های لازم در نوازندگی دست بیابند . موفق باشید

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما KHANPOOR برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۲۳-۱۱-۱۳۹۴),mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۹-۰۵-۱۳۹۵)

نام من
    علی خانپور
    ساز من
    پیانو گارمون تار نقاره
    تاريخ تولد
    1343
    من امروز
    خوشحال و امیدوار
    تخصص من
    موسیقی آذری
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجید باوقار نمایش پست ها
    مرسی استاد خانپور با توجه به سنش و زمان تدریس خیلی عالیه تبریک میگم هم به شما هم به این اقا پسر هنرمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی كيان نمایش پست ها
    مرسي استاد بسيار عالي افرين امير حسين
    از توجه شما دوستان عزیز بسیار ممنون و متشکرم

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما KHANPOOR برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

نام من
    علی خانپور
    ساز من
    پیانو گارمون تار نقاره
    تاريخ تولد
    1343
    من امروز
    خوشحال و امیدوار
    تخصص من
    موسیقی آذری
    با سلام حدود یه ماه پیش یه کلیپ از یکی از هنرجویانم براتون آپلود کرده بودم امروز به کلیپ دیگه ایی از ایشون براتون تو آپارات آپلود کردم خوشحال میشم نظرات و پیشنهادات شما هنرمندان رو در تکمیل روش ابداعی خودم جویا بشم لازم به ذکر که ایشون تا به امروز حدود 7 ماه و هفته ایی یک جلسه تحت آموزش بنده با شیوه ابداعی بوده و یازده سالشه، ممنون از توجه شما دوستان عزیز

16. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما KHANPOOR برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),soheil GEM (۱۴-۱۲-۱۳۹۴),کیبوردیست 660 (۰۱-۱۱-۱۳۹۴),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),مجید باوقار (۲۴-۱۱-۱۳۹۴),داریوش میلان (۰۶-۰۴-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    39,220 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط KHANPOOR نمایش پست ها
    با سلام حدود یه ماه پیش یه کلیپ از یکی از هنرجویانم براتون آپلود کرده بودم امروز به کلیپ دیگه ایی از ایشون براتون تو آپارات آپلود کردم خوشحال میشم نظرات و پیشنهادات شما هنرمندان رو در تکمیل روش ابداعی خودم جویا بشم لازم به ذکر که ایشون تا به امروز حدود 7 ماه و هفته ایی یک جلسه تحت آموزش بنده با شیوه ابداعی بوده و یازده سالشه، ممنون از توجه شما دوستان عزیز

درود بر استاد خانپور عزیز. مسلماً روش ابدائی شما خیلی موثر واقع شده و این هنر جوی نو جوان در این مدت 7 ماهه خیلی پیشرفت عالی داشته. انشالله با شروع خیلی خوبی که داشته از نوازندگان خیلی خوب خواهد شد.
    تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.

Hidden Content لطفاً سوالات مربوط به کیبرد را در فوروم برای همه مطرح کنید و توسط پیغام خصوصی برای من سوال نفرستید. ممنون.

18. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما عمو فرخ برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),مهراد (۳۰-۰۳-۱۳۹۵),مجید باوقار (۲۴-۱۱-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۵-۰۲-۱۳۹۵)

نام من
    علی خانپور
    ساز من
    پیانو گارمون تار نقاره
    تاريخ تولد
    1343
    من امروز
    خوشحال و امیدوار
    تخصص من
    موسیقی آذری
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمو فرخ نمایش پست ها
    درود بر استاد خانپور عزیز. مسلماً روش ابدائی شما خیلی موثر واقع شده و این هنر جوی نو جوان در این مدت 7 ماهه خیلی پیشرفت عالی داشته. انشالله با شروع خیلی خوبی که داشته از نوازندگان خیلی خوب خواهد شد.
    با سلام به عمو فرخ عزیز و بزرگوار از توجه و لطف شما دوست بزرگوارم کمال تشکر و قدردانی رو دارم

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما KHANPOOR برای ارسال این پست سودمند:

mosanazmi (۰۵-۰۳-۱۳۹۵),کازرونی (۲۹-۰۵-۱۳۹۵),مجید باوقار (۲۴-۱۱-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۱۹-۰۵-۱۳۹۵)

صفحه 1 از 26 123411 ... آخرینآخرین

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333