اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

صفحه 11 از 11 اولیناولین ... 891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 107 از مجموع 107
    1. توضیحات آموزش گلچین ریتم در کیبورد های کرگ به روشی ساده »»

آموزش گلچین ریتم در کیبورد های کرگ به روشی ساده

نگارش: 7 ، توسط (بنیانگذار انجمن نوازندگان کیبورد) علی محمدی آنلاین نیست.
      آخرین زمان حضور: Aug 2017 نمایش صفحه به صورت چاپ شده ارسال این صفحه به ایمیل
      نگارش: ??? امتیاز:  موافقین: 37 نفر
      زمان انتشار: ۰۹-۰۶-۱۳۹۴ بروزرسانی: هرگز دریافت شده: 0 بار
      پشتیبانی می شودl بدون مشکل و ویروس موضوع آموزشی است رایگان میباشد
      صاحب امتیاز، نویسنده دارای عکس وضمیمه مجوز ترجمه کپی فقط با ذکر منبع
      مورد تایید کارشناسان

با سلام

در این کلیپ نحوه گلچین کردن ریتم و صدا به ساده ترین روش توضیح داده شده است که اصول گلچین کردن بر همین پایه میباشد .

توجه داشته باشید که گلچین مردن ریتم ها به این سادگی فقط مربوط به ریتمهایی هست که سمپلهای آنها مستقیم لود میشوند

ریتمهایی که سمپلهای انها مستقیم لود نمیشوند هم در قسمت بعدی توضیح داده خواهد شد که چگونه انها را هم لود کنید .

در کلیپ توضیحات کامل داده شده است .

در صورت داشتن هر گونه سوالی در همین تاپیک مطرح نمایید

پشتیبانی شما از نویسنده ( تشکر ، اعلام نصب ، حمایت مالی ،رعایت کپی رایت )

• در صورتی که میخواهید این مطلب را در جای دیگری بیان کنید کپی رایت و لینک سایت را حتماً ذکر کنید.
        استفاده از مطالب این سایت با تغییر در عنوان نوشته هادر سایت های دیگر به هیچ وجه مورد قبول و رضایت نویسنده و انجمن نوازندگان کیبورد نیست .
      • برای تشکر از نویسنده روی کلیک کنید .

هک های مشابه

آخرين ارسال
    پاسخ ها
    نوع
    توسعه دهنده
    مدیریت انجمن
    ۰۶:۴۱ ۰۹-۰۳-۱۳۹۶
    214
    آموزش ریتمسازی و سکوئنس
    علی محمدی
    ۲۱:۱۰ ۲۳-۰۶-۱۳۹۵
    28
    آموزشهای تخصصی کرگ pa4x
    Pa-Arranger
    ۱۹:۲۲ ۲۳-۰۵-۱۳۹۶
    5
    آموزشهای تخصصی کرگ pa4x
    Pa-Arranger
  1. کاربران : 75 تشکر کرده اند از شما علی محمدی برای ارسال این پست سودمند:

ahmad_tanhaa (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ahoora2010 (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),Ali Darougheh (۲۱-۰۶-۱۳۹۴),ali haghani (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),amin.samiei (۲۳-۰۷-۱۳۹۴),amirarsalan (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),amirhosein.m (۱۹-۰۲-۱۳۹۵),amirpezhvak (۲۴-۱۲-۱۳۹۵),arash. (۱۲-۱۰-۱۳۹۵),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),arpezh (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),arshya (۱۰-۰۸-۱۳۹۵),asosar (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),ata1x (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ba13 (۲۰-۱۰-۱۳۹۵),babakp340 (۱۳-۰۲-۱۳۹۵),Ehsan Sadeghi (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),ehsan132 (۲۸-۰۹-۱۳۹۴),FarId_Ac F (۰۴-۱۱-۱۳۹۴),Farzad8 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),hadi.k (۱۷-۰۸-۱۳۹۴),Hamed Haghayegh (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),hamid2020 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),kambiz (۰۱-۰۳-۱۳۹۶),laya (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),m.dish (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),mahdy (۰۸-۱۱-۱۳۹۵),memi (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),miloo666 (۲۵-۰۲-۱۳۹۶),mj6814 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),mjsh (۳۱-۰۶-۱۳۹۵),mogtaba021 (۰۲-۰۹-۱۳۹۴),moh28 (۱۳-۰۲-۱۳۹۵),mohamad31466 (۲۰-۰۷-۱۳۹۵),Mohammad shojaie (۲۱-۰۵-۱۳۹۶),mohammad.p (۱۰-۱۱-۱۳۹۵),mohammadkiani (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),Mr Nazari (۲۹-۰۴-۱۳۹۶),music helper (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),navazande (۲۳-۰۷-۱۳۹۴),nemat-pa (۰۶-۱۱-۱۳۹۵),nima_ir (۱۲-۰۶-۱۳۹۴),omid300 (۲۵-۰۶-۱۳۹۴),oshida (۰۴-۱۱-۱۳۹۴),ramin (۰۳-۰۳-۱۳۹۶),re80 (۰۷-۰۵-۱۳۹۶),Reza Soleymanpour (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),rezaa (۱۶-۰۷-۱۳۹۴),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),sam shojaei (۱۰-۰۷-۱۳۹۴),shahryar909 (۰۱-۰۲-۱۳۹۶),soheil GEM (۱۵-۰۲-۱۳۹۵),soheil777 (۰۲-۰۷-۱۳۹۴),taghipoor54 (۲۴-۰۶-۱۳۹۵),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),نوید ضیایی (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),ناصر امامی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),مجید باوقار (۰۸-۰۶-۱۳۹۵),مجتبی زارعی (۱۲-۰۶-۱۳۹۴),محمدمرتاضی (۱۹-۱۱-۱۳۹۵),مرتضی شهبازی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),vahidmojaz (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),yaranmusic (۱۱-۰۷-۱۳۹۴),امیر زندی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),رایان گرافیک (۳۰-۰۹-۱۳۹۴),سهیل موزیک (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ساری تل (۱۷-۰۸-۱۳۹۴),سعید کرگ (۱۲-۰۶-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۹-۰۹-۱۳۹۴),علی 800 (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),علی كيان (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),عادل فتحی (۱۸-۰۳-۱۳۹۶)

کاربر علاقمند به فعالیت
    نام من
    حسین حسینی
    ساز من
    PA3X
    تاريخ تولد
    1347/11/25
    من امروز
    بهار
    تخصص من
    آزاد
    11 بار از شما تشکر شده
    سلام دوستان
    من نحوه نصب سمپل رو میخوام
    مثلا من الان سمپل ویلون که با پسوند kmp هستش چطور نصب و بعدش فراخوانی کنم
    ممنون

کاربر ویژه
    645 بار از شما تشکر شده
    با سلام
    با فرض اینکه شما الان سمپل ویولن را در فلاش مموری دارید. اول کلید sound بعد کلید RECORD را زده سپس از در صفحه ای که بصورت بزرگ نوشته empty در گوشه بالا دست راست مثلث کوچک را بزنید. سپس گزینه import را انتخاب و در مرحله بعد از گوشه پایین صفحه دست چپ سمپل ویولن را از داخل فلاش مموری پیدا سپس گزینه load. یکی دو دقیقه طول میکشه تا سمپل روی کیبورد کپی شود.حالا کلید MENU را زده سپس گزینه Multi sample را بزنید.بالای صفحه جایی که نوشته Empty را لمس کنید.الان همه سمپل های شما نمایش داده میشه. آخرین سمپل ؛ سمپل ویولن شماست. این فرایند ایمپورت سمپل
    تا اینحا مرحله اول گلچین سمپل انجام شده. کلید RECORD را بزنید و از این صفحه خارج شوید.

مرحله بعد را اگه دوستان توضیح ندادن تا آخر شب طی پست بعدی ارسال میکنم.

اگه یکی از دوستان لطف کنه لینک آموزش تصویری ایمپوت و اکسپورت سمپل را در تایپیک قرار بده شما کارتون راحت تر پیش میره. من با گوشی بلد نیستم لینک کپی کنم

4. تشکرها از این نوشته :

ba13 (۲۵-۱۱-۱۳۹۵)

کاربر ویژه
    645 بار از شما تشکر شده
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

آموزش تصویری گلچین سمپل صدا را برای شما آپلود کردم . البته یادم نیست کدام یک از اساتید این آموزش را درست کرده.اسمشان را فراموش کردم.

6. تشکرها از این نوشته :

ba13 (۲۵-۱۱-۱۳۹۵)

عضو ویژه و ارزشمند
    ساز من
    Korg Pa2X
    43,841 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Korg3x نمایش پست ها
    [تنها کاربران عضو میتوانند لینک هارا مشاده کنند. ]

آموزش تصویری گلچین سمپل صدا را برای شما آپلود کردم . البته یادم نیست کدام یک از اساتید این آموزش را درست کرده.اسمشان را فراموش کردم.
    اینکه فایلش حذف شده. اگر اسم فایل را میدانید لطفاً بگوئید چی هست که بلکه شخص دیگری آنرا داشته باشه و بتونه آپلود کنه.
    تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.

Hidden Content لطفاً سوالات مربوط به کیبرد را در فوروم برای همه مطرح کنید و توسط پیغام خصوصی برای من سوال نفرستید. ممنون.

8. تشکرها از این نوشته :

ba13 (۲۵-۱۱-۱۳۹۵)

کاربر علاقمند به فعالیت
    نام من
    حسین حسینی
    ساز من
    PA3X
    تاريخ تولد
    1347/11/25
    من امروز
    بهار
    تخصص من
    آزاد
    11 بار از شما تشکر شده
    سلام به همه شما بزرگوارن
    من خیلی خیلی خوشحالم دوستان و عزیزانی همچون شما بزرگان رو دارم و برام بسی افتخاره هستش که در معیت شما و این سایت بزرگ هستم
    من سمت صبح درمانگاه هستم اول که دستگاه رو خریده بود و میدیدم چندان پیشرفتی ندارم البته با علم به اینکه سرم خیلی شلوغه ولی از خریدش دلسرد شده بودم
    ولی الان در کنار شما دوستان خیلی راحت تر دارم مراحل رو تمام میکنم
    کاش میشد من هم براتون کاری میتونستم انجام بدم
    فقط میتونم بگم همشه پیروز و بهروز و سرفراز باشید
    ممنون

10. تشکرها از این نوشته :

کاربر ویژه
    645 بار از شما تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمو فرخ نمایش پست ها
    اینکه فایلش حذف شده. اگر اسم فایل را میدانید لطفاً بگوئید چی هست که بلکه شخص دیگری آنرا داشته باشه و بتونه آپلود کنه.
    سلام عمو فرخ.
    من دوبار دانلود کردم فایل حذف نشده و ویدیو موجوده در لینک

12. تشکرها از این نوشته :

ba13 (۲۵-۱۱-۱۳۹۵)

کاربر علاقمند به فعالیت
    نام من
    حسین حسینی
    ساز من
    PA3X
    تاريخ تولد
    1347/11/25
    من امروز
    بهار
    تخصص من
    آزاد
    11 بار از شما تشکر شده
    سلام مجدد عزیزان
    من خیلی گشتم تا سمپلهای ایرانی مخصوصا سنتور و کمانچه یک ویلون خوب و قانون رو پیدا کنم
    ممکنه برام یک لینک بزارید ممنون میشم

صفحه 11 از 11 اولیناولین ... 891011

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222