اخبار مربوط به بازار کیبورد و پیانورا در کانال انجمن نوازندگان کیبورد دنبال کنید،دانلود فایلهای ویژه فقط برای اعضا در کانال ، کلیک کنید 

اگر به دنبال مطلب یا فایل خاصی میگردید کافیست کلمه مورد نظر را در کادر بنویسید تا جستجوگر برایتان پیدا کند

صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 107
    1. توضیحات آموزش گلچین ریتم در کیبورد های کرگ به روشی ساده »»

آموزش گلچین ریتم در کیبورد های کرگ به روشی ساده

نگارش: 7 ، توسط (بنیانگذار انجمن نوازندگان کیبورد) علی محمدی آنلاین نیست.
      آخرین زمان حضور: Apr 2017 نمایش صفحه به صورت چاپ شده ارسال این صفحه به ایمیل
      نگارش: ??? امتیاز:  موافقین: 34 نفر
      زمان انتشار: ۰۹-۰۶-۱۳۹۴ بروزرسانی: هرگز دریافت شده: 0 بار
      پشتیبانی می شودl بدون مشکل و ویروس موضوع آموزشی است رایگان میباشد
      صاحب امتیاز، نویسنده دارای عکس وضمیمه مجوز ترجمه کپی فقط با ذکر منبع
      مورد تایید کارشناسان

با سلام

در این کلیپ نحوه گلچین کردن ریتم و صدا به ساده ترین روش توضیح داده شده است که اصول گلچین کردن بر همین پایه میباشد .

توجه داشته باشید که گلچین مردن ریتم ها به این سادگی فقط مربوط به ریتمهایی هست که سمپلهای آنها مستقیم لود میشوند

ریتمهایی که سمپلهای انها مستقیم لود نمیشوند هم در قسمت بعدی توضیح داده خواهد شد که چگونه انها را هم لود کنید .

در کلیپ توضیحات کامل داده شده است .

در صورت داشتن هر گونه سوالی در همین تاپیک مطرح نمایید

پشتیبانی شما از نویسنده ( تشکر ، اعلام نصب ، حمایت مالی ،رعایت کپی رایت )

• در صورتی که میخواهید این مطلب را در جای دیگری بیان کنید کپی رایت و لینک سایت را حتماً ذکر کنید.
        استفاده از مطالب این سایت با تغییر در عنوان نوشته هادر سایت های دیگر به هیچ وجه مورد قبول و رضایت نویسنده و انجمن نوازندگان کیبورد نیست .
      • برای تشکر از نویسنده روی کلیک کنید .

هک های مشابه

آخرين ارسال
    پاسخ ها
    نوع
    توسعه دهنده
    مدیریت انجمن
    ۲۱:۱۰ ۲۳-۰۶-۱۳۹۵
    28
    آموزشهای تخصصی کرگ pa4x
    Pa-Arranger
    ۲۲:۴۱ ۰۴-۰۹-۱۳۹۵
    1
    آموزشهای تخصصی کرگ pa4x
    Pa-Arranger
  1. کاربران : 68 تشکر کرده اند از شما علی محمدی برای ارسال این پست سودمند:

ahmad_tanhaa (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ahoora2010 (۰۷-۱۱-۱۳۹۵),Ali Darougheh (۲۱-۰۶-۱۳۹۴),ali haghani (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),amin.samiei (۲۳-۰۷-۱۳۹۴),amirarsalan (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),amirhosein.m (۱۹-۰۲-۱۳۹۵),amirpezhvak (۲۴-۱۲-۱۳۹۵),arash. (۱۲-۱۰-۱۳۹۵),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),arpezh (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),arshya (۱۰-۰۸-۱۳۹۵),asosar (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),ata1x (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ba13 (۲۰-۱۰-۱۳۹۵),babakp340 (۱۳-۰۲-۱۳۹۵),E..S (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),ehsan132 (۲۸-۰۹-۱۳۹۴),FarId_Ac F (۰۴-۱۱-۱۳۹۴),Farzad8 (۲۳-۱۰-۱۳۹۵),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),hadi.k (۱۷-۰۸-۱۳۹۴),Hamed Haghayegh (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),hamid2020 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),laya (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),m.dish (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),mahdy (۰۸-۱۱-۱۳۹۵),memi (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),mj6814 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),mjsh (۳۱-۰۶-۱۳۹۵),mogtaba021 (۰۲-۰۹-۱۳۹۴),moh28 (۱۳-۰۲-۱۳۹۵),mohamad31466 (۲۰-۰۷-۱۳۹۵),mohammad.p (۱۰-۱۱-۱۳۹۵),mohammadkiani (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),music helper (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),navazande (۲۳-۰۷-۱۳۹۴),nemat-pa (۰۶-۱۱-۱۳۹۵),nima_ir (۱۲-۰۶-۱۳۹۴),omid300 (۲۵-۰۶-۱۳۹۴),oshida (۰۴-۱۱-۱۳۹۴),Reza Soleymanpour (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),rezaa (۱۶-۰۷-۱۳۹۴),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),sam shojaei (۱۰-۰۷-۱۳۹۴),shahryar909 (۰۱-۰۲-۱۳۹۶),soheil GEM (۱۵-۰۲-۱۳۹۵),soheil777 (۰۲-۰۷-۱۳۹۴),taghipoor54 (۲۴-۰۶-۱۳۹۵),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),نوید ضیایی (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),ناصر امامی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),مجید باوقار (۰۸-۰۶-۱۳۹۵),مجتبی زارعی (۱۲-۰۶-۱۳۹۴),محمدمرتاضی (۱۹-۱۱-۱۳۹۵),مرتضی شهبازی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),vahidmojaz (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),yaranmusic (۱۱-۰۷-۱۳۹۴),امیر زندی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),رایان گرافیک (۳۰-۰۹-۱۳۹۴),سهیل موزیک (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),ساری تل (۱۷-۰۸-۱۳۹۴),سعید کرگ (۱۲-۰۶-۱۳۹۵),شهاب موزیک (۱۹-۰۹-۱۳۹۴),علی 800 (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),علی كيان (۰۹-۰۶-۱۳۹۴)

مدیر و ناظم سایت
    ساز من
    pa 900
    تاريخ تولد
    10 آذر 1349
    14,307 بار از شما تشکر شده
    با تشكر از جناب محمد عزيز
    يه سوال داشتم خدمتون اگر يه ريتم از چند سمپل استفاده شده باشه مثل همين ريتم عربي كه گلچين كرديد اگر در واريش 1 يه سمپل و در واريش 2 يه سمپل ديگه استفاده شده باشه اون موقع بايد چه كار كرد چون بعضي از ريتم ها هر واريشنش از سمپلهاي مختلف استفاده شده در نتيجه ريتم ها درست اجرا نمي شه

و يه پيشنهاد در زمان فيلم برداري بخاطر اينكه منوهاي بكار رفته در آموزش بخوبي نمايش داده بشه تصوير رو كمي زوم كنيد تا منوها بزرگتر نمايش داده بشه چون از فاصله زياد فيلم برداري شده منوها صفحه نمايش اصلا خوانا نيست چون بحث آموزش گلچين ريتم هست پس لزومي نداره كه تمام كيبورد نمايش داده بشه

با سپاس فراوان

3. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما ali haghani برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),ata1x (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),blacknight19 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),oshida (۱۱-۱۱-۱۳۹۴),pet pet (۰۶-۰۸-۱۳۹۴),Reza Soleymanpour (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),RezaMusic7 (۱۱-۰۵-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),zamanphp (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵),علی كيان (۰۹-۰۶-۱۳۹۴)

بنیانگذار انجمن نوازندگان کیبورد
    25,892 بار از شما تشکر شده
    با سلام

ممنون از شما علی اقای عزیز

درمورد استفاده از چند درامکیت و پرکاشن در جلسه سوم توضیح خواهم داد ،

این اموزش پایه ای از چگونگی گلچین کردن ریتم میباشد .

اکثر کاربران با اموزشهایی که در سایت قرار داده شده است مشکل دارند و هنوز هم نمیتوانند خوب گلچین کنند

بنده عقیده دارم اموزش باید ساده باشد و به مرور به جلو پیش برود ، اگر من هم در این اموزش کلا همه چیز را توضیح میدادم ، طولانی و گیج کننده میشد

الان با همین اموزش کاربران جدید و آماتور متوجه شدند که چگونه ریتم ها را در کنار یکدیگر گلچین کنند . و چگونه سمپلها و درامکیت و پرکاشن ها را لود کنند

این را که یادا بگیرند سپس میرویم سراغ سمپلهایی که مستقیم لود نمیشوند و چگونه باید انها را استخراج کنند ....

پس از ان میرویم سراغ اینکه اگر مثلا واربیشن شماره یک درامکیت ان یا واریشن شماره دو متفاوت باشد چکار باید کرد که این چیز مهمی نیست در یک کلمه میشود گفت باید وارد محیط ریتمسازی شد و از طریق منوی استایل المنت ،" اگر اسمش را درست گفته باشم " درام کیت و پرکاشن و یا اکورد های هر واریشن را چید و سپس دخیره کرد کار زیاد سختی نیست

در فیلم توضیح دادم که در قسمت بعدی به همه انها اشاره خواهم کرد انشاءالله با همین سه جلسه کار گلچین کردن برای همه اسان خواهد شد

ضمن اینکه اگر سوالی هم بود همین جا پاسخ خواهیم داد .
    پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول توسعه دهنده

5. کاربران : 18 تشکر کرده اند از شما علی محمدی برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),ata1x (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),blacknight19 (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),mehraNS (۲۸-۰۶-۱۳۹۴),memi (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),nemat-pa (۰۶-۱۱-۱۳۹۵),oshida (۲۴-۰۱-۱۳۹۵),pet pet (۰۶-۰۸-۱۳۹۴),RezaMusic7 (۱۱-۰۵-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),امیر زندی (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵),علی كيان (۰۹-۰۶-۱۳۹۴)

بنیانگذار انجمن نوازندگان کیبورد
    25,892 بار از شما تشکر شده
    ببخشید فراموش کردم ، درمورد فیلمبرداری هم در قسمتهای بعدی حتما فقط از صفحه نمایش فیلم خواهم گرفت ، دست تنها هستم دیگه
    پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول توسعه دهنده

7. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما علی محمدی برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),ata1x (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),blacknight19 (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),omid300 (۲۵-۰۶-۱۳۹۴),oshida (۲۴-۰۱-۱۳۹۵),pet pet (۰۶-۰۸-۱۳۹۴),RezaMusic7 (۱۱-۰۵-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),کریمی (۰۱-۰۷-۱۳۹۴),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),vahidmojaz (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    ساز من
    pa3x76
    تاريخ تولد
    مهم کودک درونه که همیشه همینطور بمونه
    تخصص من
    فضای سبز
    3,617 بار از شما تشکر شده
    ممنون جناب محمدی چون سیستم من ایراد داشت و نتونستم از پستتون تشکر کنم اینجا تشکر و قدردانی میکنم
    خسته نباشید

9. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما ata1x برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),blacknight19 (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),RezaMusic7 (۱۱-۰۵-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

همیار ویژه انجمنها
    نام من
    احمدم احمد
    ساز من
    Pa80وPax3
    تاريخ تولد
    10/7
    من امروز
    خوشتیپ کردم برم مهمونی.خخخخ
    تخصص من
    نوازنده کیبورد و پیانو و خدمات مجالس
    2,695 بار از شما تشکر شده
    بله قسمت style element track control هستش

جناب آقای محمدی اگه میشه ذکر کنید که چطور میشه اینترو ساخت دراین کیبورد و درباره ی video .midiممنون

11. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ahmadpanahi برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),gd510 (۰۹-۰۶-۱۳۹۴),pet pet (۰۶-۰۸-۱۳۹۴),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

مشاور انجمن و مدیر پاسخگو
    ساز من
    pa3x
    تاريخ تولد
    1366
    من امروز
    شكر خدا
    تخصص من
    ندارم
    29,127 بار از شما تشکر شده
    با تشكر فراوان از اقاي محمدي بزرگوار
    از پاسخ سوالات عمومی و فنی شما که مربوط به انجمن هست، در پیغام خصوصی، معذورم.

13. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما علی كيان برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),بابک کریمی (۱۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

مدیر و ناظم سایت
    ساز من
    pa 900
    تاريخ تولد
    10 آذر 1349
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    ببخشید فراموش کردم ، درمورد فیلمبرداری هم در قسمتهای بعدی حتما فقط از صفحه نمایش فیلم خواهم گرفت ، دست تنها هستم دیگه
    ممنون جناب محمدي عزيز خيلي بزرگواريد

15. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما ali haghani برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵),علی كيان (۱۰-۰۶-۱۳۹۴)

مدیر و ناظم سایت
    ساز من
    pa 900
    تاريخ تولد
    10 آذر 1349
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    با سلام

ممنون از شما علی اقای عزیز

درمورد استفاده از چند درامکیت و پرکاشن در جلسه سوم توضیح خواهم داد ،

این اموزش پایه ای از چگونگی گلچین کردن ریتم میباشد .

اکثر کاربران با اموزشهایی که در سایت قرار داده شده است مشکل دارند و هنوز هم نمیتوانند خوب گلچین کنند

بنده عقیده دارم اموزش باید ساده باشد و به مرور به جلو پیش برود ، اگر من هم در این اموزش کلا همه چیز را توضیح میدادم ، طولانی و گیج کننده میشد

الان با همین اموزش کاربران جدید و آماتور متوجه شدند که چگونه ریتم ها را در کنار یکدیگر گلچین کنند . و چگونه سمپلها و درامکیت و پرکاشن ها را لود کنند

این را که یادا بگیرند سپس میرویم سراغ سمپلهایی که مستقیم لود نمیشوند و چگونه باید انها را استخراج کنند ....

پس از ان میرویم سراغ اینکه اگر مثلا واربیشن شماره یک درامکیت ان یا واریشن شماره دو متفاوت باشد چکار باید کرد که این چیز مهمی نیست در یک کلمه میشود گفت باید وارد محیط ریتمسازی شد و از طریق منوی استایل المنت ،" اگر اسمش را درست گفته باشم " درام کیت و پرکاشن و یا اکورد های هر واریشن را چید و سپس دخیره کرد کار زیاد سختی نیست

در فیلم توضیح دادم که در قسمت بعدی به همه انها اشاره خواهم کرد انشاءالله با همین سه جلسه کار گلچین کردن برای همه اسان خواهد شد

ضمن اینکه اگر سوالی هم بود همین جا پاسخ خواهیم داد .

پس اين آموزش براي ريتم هايي هستش كه در تمام واريشنها از يه سمپل استفاده شده باشه يعني درام كيت و پركاشن ،4 واريشن يكي باشه

17. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali haghani برای ارسال این پست سودمند:

arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

کاربر ارزشمند
    نام من
    امیر زندی
    ساز من
    KORG pa900
    تاريخ تولد
    1355/12/18
    1,163 بار از شما تشکر شده
    دست شما درد نکنه آقای محمدی عزیز ... واقعا روش ساده و مفیدی بود.... کیف کردم

19. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما امیر زندی برای ارسال این پست سودمند:

ali haghani (۱۱-۰۶-۱۳۹۴),arman82 (۱۴-۱۰-۱۳۹۵),pet pet (۰۶-۰۸-۱۳۹۴),saeidkorg (۱۷-۰۶-۱۳۹۴),کازرونی (۰۶-۰۹-۱۳۹۵),پوياكرگ پي آ 500 (۲۰-۰۶-۱۳۹۴),شهاب موزیک (۰۷-۰۶-۱۳۹۵)

صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

000
1111
2222
3333